Nowy poziom luksusu.

KAMPERY MORELO!

Nowy poziom luksusu.
Poznaj
KAMPERY MORELO!

Odwaga. O czym myślisz, gdy widzisz to słowo? Dla nas jest ono nierozerwalnie połączone z luksusową marką kamperów Morelo! Choć jej działalność rozpoczęła się dopiero w 2010 roku, to jednak już pięć lat później firma walczyła o pozycję lidera na różnych targach. Bezkompromisowe i najnowocześniejsze rozwiązania sprawiły, że Morelo bardzo szybko stało się niezwykle ważnym graczem wśród marek premium. Odzwierciedlenie tego widać w licznych nagrodach przyznanych Morelo.

 

Przekonaj się sam, co to znaczy sięgać odważnie po marzenia. Spełniaj swoje pasje i podróżuj w sposób bezkompromisowy: niezależnie, luksusowo i z najlepszą technologią. Poznaj Morelo bliżej!

POZNAJ GAMĘ MORELO:

MORELO EMPIRE LINER

Morelo Empire to kamper dla tych, którzy na wakacjach chcą cieszyć się wszystkimi luksusami.

 

Dzięki świetnie zaprojektowanemu kamperowi, nie musisz rezygnować ani z przestrzeni na miarę ekskluzywnego pokoju hotelowego, ani z licznych udogodnień. Postój na Lazurowym Wybrzeżu i mrożone napoje w upalny dzień? Proszę bardzo! Wielka kabina prysznicowa, w której można umyć się bez obawy o zderzenie ze ścianą? Jak najbardziej. A jeśli szukasz kampera z odgrodzoną sypialnią, którą będzie można wygodnie zamknąć i zapewnić sobie strefę ciszy, to Empire spełni twoje oczekiwania w 100%. Projektanci tego luksusowego modelu pomyśleli o wszystkim.

MORELO PALACE

Podróżuj jak król!

 

Morelo Palace to największy i zarazem najbardziej luksusowy kamper spośród wszystkich dostępnych modeli. Wyróżnia go dynamiczny i zarazem elegancki design, który sprawia, że masz ochotę być stale w podróży. To zupełnie nowy wymiar kamperów – dla tych, którzy chcą czuć się jak w domu wszędzie tam, dokąd tylko pojadą.

 

W Morelo Palace zyskujesz bardzo dużą przestrzeń życiową, dzięki której praca, spożywanie posiłków czy granie w planszówki są jeszcze przyjemniejsze! Wspólnemu spędzaniu czasu sprzyjają wygodne siedziska, doskonałe oświetlenie oraz nowa kolorystyka. A jeśli będziesz chciał odpocząć po całym dniu szaleństw na plaży, to w sypialni znajdziesz prawdziwą strefę wypoczynkową z łóżkiem typu Queens Bed o wymiarach 160×200 cm.

MORELO LOFT

Loft to kamper, który powstał po zebraniu najlepszych cech Morelo. Dynamiczny wygląd uzyskany dzięki charakterystycznemu przodowi,  zewnętrzne lusterka boczne zapewniające idealny widok i najbardziej komfortowe rozwiązania we wnętrzu – to właśnie kampery z serii Loft! Tutaj nie ma miejsca na kompromisy – wszystko zostało zaplanowane z największą uważnością.

 

Więcej przestrzeni to więcej możliwości! Ta myśl przyświecała twórcom Morelo Loft, a my dziś możemy korzystać z niej z największą przyjemnością. Dzięki stabilnemu podłożu, kampery Morelo Loft zapewniają dużą ładowność. Teraz nie musicie ograniczać się przy pakowaniu bagażu nawet na dłuższy wyjazd!

 

Łagodna kolorystyka sprawia, że wnętrze Morelo Loft wygląda przytulnie nie tylko w słoneczny dzień, ale również przy niepogodzie. Kamper jest świetnie wyposażony – kuchenka, piekarnik i duża lodówka  w kuchni gwarantują komfort podczas gotowania nawet dla kilkuosobowej rodziny. A co z łazienką? Cóż – duży  prysznic ze szklanymi drzwiami, subtelne oświetlenie, praktyczna szafka z lustrem oraz spora umywalka gwarantują komfort niezależnie od tego, czy zmierzasz na Lazurowe Wybrzeże, czy może planujesz odpoczywać z dala od cywilizacji.

MORELO PALACE ALKOVEN

Jedyny taki Morelo w wersji z alkową!

 

Nie znajdziesz tu jednak klasycznej alkowy, charakterystycznej dla innych marek. Morelo proponuje zupełnie nowe rozwiązanie – alkowę można oddzielić od kabiny kierowcy. Jak? Wystarczy zabudować ją poprzez uniesienie fotela w części mieszkalnej. To sprawia, że strefa wypoczynkowa zamienia się w zasadzie w zamknięty pokój, które idealnie oddaje domowe warunki. Kamper Morelo Palace Alkowa będzie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowych dwóch łóżek.

 

Kampery Morelo oferują pełny luksus w standardzie; nie inaczej jest w modelach z alkową. We wnętrzu znajdziesz wszystko, czego potrzeba. Znakomicie wyposażoną kuchnię, w której przygotujesz posiłek dla całej rodziny. Przestronną i estetyczną łazienkę, w której będziesz mógł dbać o higienę z największą przyjemnością. Ogromną przestrzeń do przechowywania, w tym garaż, w którym spokojnie zmieścisz samochód w stylu Smarta czy małego Fiata! Kamper Morelo Palace Alkowa to propozycja dla tych, którzy lubią podróżować całą rodziną i nie chcą iść na kompromisy. Maksimum komfortu i rozwiązania gwarantujące jeszcze większą przestrzeń – teraz nie musisz z niczego rezygnować!

MORELO HOME

Choć Home jest najmniejszym modelem spośród propozycji od Morelo, to jednak w niczym nie ustępuje pozostałym kamperom. Tutaj również została zachowana duża przestrzeń połączona z luksusowymi rozwiązaniami i funkcjonalnością. Dzięki klasycznemu przodowi, Home wygląda jak pozostałe modele od Morelo: prestiżowo. Jednocześnie jest bardziej kompaktowy od klasycznego Morelo Loft i ma lżejszą obudowę. Wciąż jednak wykracza poza normę dla tej klasy, co czyni Home bardzo luksusowym i starannie zaprojektowanym kamperem.

 

Wnętrze też Cię nie zawiedzie – wygodnie urządzona strefa mieszkalna to miejsce, w którym możesz wypocząć po całym dniu szaleństw. A jeśli lubisz długie uczty z rodziną, to na pewno docenisz też kuchnię stworzoną dla tego kampera. 3-palnikowa kuchenka, duża lodówka z zamrażarką i sprytnie zaplanowane szafki sprawiają, że gotowanie w Home to czysta przyjemność.

 

Uwieńczeniem Twojego dnia będzie przyjemny, ciepły prysznic w przeszklonej kabinie. Osobna toaleta oraz prysznic gwarantują maksimum wygody nawet wtedy, gdy nocujesz z dala od cywilizacji.

Indywidualna OFERTA na zakup MORELO!

CarGO! Pomorze Sp. z o.o. Sp. K. | ul. Inwalidów Wojennych 1, Wejherowo
+48 503 33 34 34 | w.tluchowski@cargogroup.pl
+48 501 72 40 40 | m.gogulski@cargogroup.pl